BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dvasios

tastty | 2010-01-25 | idomybes

Įdomybėse šiandien viešpatauja dvasios štai keli budai kaip jas išsikviesti

1. būdas

Kaip pasišnekėti su mirusiais artimaisiais

Pasišnekėti su mirusiais atrimaisiai galima tiesiog žiūrint į veidrodį. Į veidrodį reikia žiūrėti gan ilgą laiko tarpą(mažiausiai vieną valandą).Žiūrėdami galit apie artimą mirusį galvoti. Šiuo būdu iškviestos dvasios per bandymus žmonėms nieko nedarydavo. Jei žiūrėdami į veidrodį dvasių neišvysite, jas išvysite po seanso. Šis būdas tinka tik artimųjų dvasioms išsikviesti.
2. būdas
1.Reikia pasirinkti tylą aplinkui ,geriau, kad būtų tamsu. Reikia paimti tuščią popieriaus lapą ir ant jo nupiešti apskritimą(veidą). Apskritime nupiešti 2 akis ir jose žodžius TAIP ir NE, nosis bus centras(vieta adatai). Vietoj burnos parašyti skaičius nuo 0, 2, 3…9 (geriau piešti šypsenėlę tada dvasia bus gera). Aplinkui apskritimą (veidą) parašyti LOTYNIŠKA abėcėlę.

2. Reikia turėti adatą su siūlu, kurią reikės įstatyti į veido centrą ir laikyti šiek tiek atpalaiduota, kad ji būtų pakreipta. Po to reikia susėsti ratu (geriau, kad būtų daug žmonių) aplink popierių ir dar 3 žmonėms padaryti apsauginį trikampį rato išorėje(dėl viso pikto). Uždegti žvakes( jų turi būti tiek pat kiek ir žmonių, patartina jas pastatyti aplink popierių) Žmonėms esantiems rate susikibti rankomis ir pradėti kviesti dvasią pvz. “Bilduk ateik, Bilduk ateik” ir tai kartoti daug kartų kol adata kurią laiko vienas iš seanso dalyvių nepradės suktis ( dar galima adatą įkaitinti).

3. Po to kai yra koks rezultatas reikia patraukti adatą prie žodžių TAIP ir NE ,ir paklausti „Bilduk ar tu čia?”. Na kaip jūs jau žinote adata turi pakrypti link žodžio Taip. Na ir tada jau pradedate klausinėti ir uždavinėti klausimus(nepatartina klausinėti apie pačią dvasią ji to nemėgsta, nebent jei su ja susidraugautumėte).Jei klausimas susijęs su skaičiais tai adatą padėkite prie(link) skaičių, jei su žodžiais tai prie nosies, jei TAIP ar NE tai tarp akių.

4. Baigus seansą reikia daug kartų kartoti „dvasiaą išeik, dvasia išeik …” ir po to paklauskite „ar tu išėjai”. Jai atsakymas NE tai jau jūsų bėda. Arba labai, labai gražiai jos prašykite.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)